55% Firetree Oat Cappuccino (Guadalcanal) Šalamounovy ostrovy 25g

55% čokoládová tabulka MINI 25 gramů s prémiovou kávou a ovsem. Bohaté sopečné minerální kakao firetree.

99 Kč 86,09 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 1509
55% Firetree Oat Cappuccino (Guadalcanal) Šalamounovy ostrovy 25g
55% Firetree Oat Cappuccino salamounovy ostrovy
Novinka Tip Extra

Detailní popis produktu

Bohaté sopečné kakao z Šalamounových ostrovů (guadalcanalská čokoláda), ovocná káva a pražené ovesné vločky (bez lepku) se dokonale snoubí a utvářejí tuto dekadentně krémovou rostlinnou cappuccino tabulku. Tabulka pomůže posunout vaši přestávku na kávu či jinou siestu/rituál na další úroveň a je skvělým zážitkem zejména pro milovníky kávy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vzdálené ostrovy jižního Pacifiku a Oceánie jsou součástí takzvaného „ohnivého kruhu“: kruhu 452 sopek obklopujících oceán. To je místo, kde roste "firetree" neboli kakaovník s jeho plamenem zbarvenými lusky. Firetree kakaovníkům se daří na bohaté porézní sopečné půdě, která se nachází na těchto ostrovech. Ale půda je jen začátek firetree příběhu.

V roce 2017 se David Zulman a Martyn O’Dare, kteří mají dlouhou tradici v čokoládovém průmyslu, spojili s Aidanem Bishopem a zahájili vlastní projekt s názvem Firetree Chocolate. Malé šarže kakaových bobů jednoho původu (single origin) pocházející ze vzdálených ostrovů v kruhu ohně. Název Firetree Chocolate dává perfektní smysl, pokud jde o jejich vulkanický původ a skutečnost, že použité kakaovníky plné jasně červených, oranžových a žlutých lusků mohou z dálky připomínat strom v ohni. Všechny jejich čokolády neobsahují ani stopy ořechů či laktózy. Také jsou halal, košer a vegan.

,,Místo jednání s našimi farmáři prostřednictvím agentů jdeme osobně přímo k nim. Vystřižením prostředníka získají zemědělci více za svou tvrdou práci a kvalitu. Platíme značnou prémii nad tržní sazbu, což dává našim farmářům šanci lépe zajistit své rodiny a zavázat se k vysokým zemědělským standardům, které vytvářejí úžasné kakao. Je hned několik důvodů, proč rádi platíme tuto prémii. Zaprvé proto, že věříme, že pokud chcete čokoládu s nadřazenou chutí a kvalitou, musíte být zkrátka připraveni si za ni připlatit. Zadruhé to znamená, že si zemědělci mohou dovolit udržovat vysoké etické a udržitelné standardy a přitom stále starat o své rodiny. A hlavně nám to umožňuje vzájemně se dohodnout na nekompromisní kvalitě bobů.´´