85% Auro MANA 60g

85% prémiová čokoláda Auro oslazená organickým muscovadem

159 Kč 138,26 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 1212
85% Auro MANA 60g

Detailní popis produktu

85% Bean to bar z Filipín, oslazená nerafinovaným organickým muscovado třtinovým cukrem.

Reserve kolekce je vášnivě vytvořena z nejlepších bobů jediné sklizně. "Mana" kakao se nachází ve svěžích tropických lesích Davao a má tóny karamelizovaného jablka, rumu, sladkého banánu a kešu jablka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auro Chocolate (@AuroChocolate) | Twitter

Auro - mezinárodně oceňovaná prémiová značka kakaových tabulek typu „bean-to-bar“ vycházející z udržitelnosti prostřednictvím přímého obchodu a vyráběná pouze z těch nejlepších filipínských ingrediencí. Auro jde i nad rámec běžného "bean to bar" tím, že se často zapojuje do úplně každého kroku procesu vč. fermentace.

Celosvětově uznávané a oceněné - vášeň značky Auro předvést jedinečné filipínské kakao byla celosvětově uznána těmi nejprestižnějšími subjekty, jako je Academy of Chocolate (AoC), Great Taste Award a International Chocolate Awards. Od svého uvedení na trh v polovině roku 2017 získala Auro Chocolate již celkem 36 mezinárodních ocenění.

 

Zábavný fakt: AU, chemický symbol zlata v periodické tabulce v kombinaci s ORO, což znamená „zlato“ ve filipínštině a španělštině (společně název Auro) představuje nový způsob pohledu na starou tradici - Kakao je na Filipínách již více než 300 let a naší úlohou je tento poklad odhalit a přeměnit jej na produkty, které zdůrazní jeho skutečnou hodnotu.