85% La Dalia Friis-Holm 100g

85% prémiová čokoláda La Dalia Friis Holm.

299 Kč 260 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 259
85% La Dalia Friis-Holm 100g

Detailní popis produktu

Friis-Holm 85% - je vyrobena z kakaa od deseti pěstitelů v La Dalia, Nikaragua. Pěstují mix odrůd známých a neznámých starých kakaovníků, které jsou dědictvím jejich plantáží. Boby účelně netřídí ale nakonec se tato směs tak dokonale doplňuje, že výsledkem je jedna z nejepších čokolád na světě. Pronikavá aromatická kyselost, černý rybíz a květinové tóny s mnoha dalšími intenzivními kakaovými tóny.

 Mikkel Friis Holm vyrábí speciální tabulky pro pokročilé milovníky čokolády. S velkou pozorností na každý krok v procesu od bobu po čokoládovou tabulku. Jeho čokolády jsou velmi drahé, jak vidíte. Ale stojí za to – pro pokročilé čokoládové fanatiky jsou jedněmi z nejvyhledávanějších na světě. V mezinárodních čokoládových cenách také drtivě bodují.

Čeho si nepochybně všimnete ihned, je struktura. Tak měkká. Friis Holm ví, jak vyrobit tabulky aby se dokonale rozpouštěli na vašem jazyku.

Friis-Holm Chocolate funguje na ideji vytvářet nejlepší čokoládu na světě - jak v chuti, tak také nejlepší pro celý svět svou udržitelností a přístupem ve všech krocích produkce.

Mikkel Friis-Holm Foto Jesper Rais.jpg

Mikkel Friis-Holm - zakladatel značky Friis-Holm Chocolade v Dánsku, patří jednoznačně mezi špičku čokoládových alchymistů světa. Byl šéfkuchařem a studoval DNA kakaa v Nikaragui ve Střední Americe. Díky svým znalostem si při výrobě Friis-Holm tabulek čaruje s dobou fermentace a výsledkem je, že téměř každá z jeho čokolád získala prestižní ocenění Chocolate Awards ve světové nebo evropské kategorii. Když jednou ochutnáte, nebudete chtít nikdy přestat a pochopíte cennost této top světové značky.

 Tato čokoláda byla oceněna zlatem na mezinárodní soutěži.

HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Nikaragua
SLOŽENÍ: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo. Může obsahovat stopy mléka. 

 Obsah kakaové sušiny 85 %.

Aroma profil: hluboce aromatická kyselost se silnými kakaovými tóny.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

Energetická hodnota
2477 kJ/590 kcal
Tuky 42 g
z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 19 
z toho cukry 15 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 0,01 mg

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FRIIS-HOLM ???? The world’s best chocolate | Chocolats-De-Luxe

Friis-Holm Chocolate funguje na ideji vytvářet nejlepší čokoládu na světě - jak v chuti, tak také nejlepší pro celý svět svou udržitelností a přístupem ve všech krocích produkce.

Mikkel Friis-Holm - zakladatel značky Friis-Holm Chocolade v Dánsku, patří jednoznačně mezi špičku čokoládových alchymistů světa. Byl šéfkuchařem a studoval DNA kakaa v Nikaragui ve Střední Americe. Díky svým znalostem si při výrobě Friis-Holm tabulek čaruje s dobou fermentace a výsledkem je, že téměř každá z jeho čokolád získala prestižní ocenění Chocolate Awards ve světové nebo evropské kategorii. Když jednou ochutnáte, nebudete chtít nikdy přestat a pochopíte cennost této top světové značky.