BIO 40% White Nibs Friis-Holm 100g EXP

Akční cena, minimální trvalnivost do 28.2.2023 

BIO 40% prémiová čokoláda White Nibs - Friis-Holm.

Květinová, krémová a s tóny zeleného čaje.

standardní cena: 299 Kč –28 % 215 Kč 186,96 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 1679
BIO 40% White Nibs Friis-Holm 100g EXP
friis holm white nibs chocolate
Akce Expirace
299 Kč –28 %

Detailní popis produktu

Bílá čokoláda s kousky kakaových bobů od Mikkela Friise Holma.

Slovy výrobce : "sladká organická bílá čokoláda vyrobená z přírodního organického kakaového másla Ekvádorion a organických bobů O'Payo.

Květinová, krémová a s tóny zeleného čaje.

Mikkel Friis Holm vyrábí speciální tabulky pro pokročilé milovníky čokolády. S velkou pozorností na každý krok v procesu od bobu po čokoládovou tabulku. Jeho čokolády jsou velmi drahé, jak vidíte. Ale stojí za to – pro pokročilé čokoládové fanatiky jsou jedněmi z nejvyhledávanějších na světě. V mezinárodních čokoládových cenách také drtivě bodují.

Čeho si nepochybně všimnete ihned, je struktura. Tak měkká. Friis Holm ví, jak vyrobit tabulky aby se dokonale rozpouštěli na vašem jazyku.

Friis-Holm Chocolate funguje na ideji vytvářet nejlepší čokoládu na světě - jak v chuti, tak také nejlepší pro celý svět svou udržitelností a přístupem ve všech krocích produkce.

Mikkel Friis-Holm Foto Jesper Rais.jpg

Mikkel Friis-Holm - zakladatel značky Friis-Holm Chocolade v Dánsku, patří jednoznačně mezi špičku čokoládových alchymistů světa. Byl šéfkuchařem a studoval DNA kakaa v Nikaragui ve Střední Americe. Díky svým znalostem si při výrobě Friis-Holm tabulek čaruje s dobou fermentace a výsledkem je, že téměř každá z jeho čokolád získala prestižní ocenění Chocolate Awards ve světové nebo evropské kategorii. Když jednou ochutnáte, nebudete chtít nikdy přestat a pochopíte cennost této top světové značky.

HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Ekvádor
SLOŽENÍ: . kakaové máslo, třtinový cukr, sušené mléko, kakaové boby. Obsah kakaového másla min. 40 %.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

Energetická hodnota
2489 kJ/595 kcal
Tuky 40 g
z toho nasycené mastné kyseliny 26 g
Sacharidy 32 
z toho cukry 30 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0,1 g

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FRIIS-HOLM ???? The world’s best chocolate | Chocolats-De-Luxe

Friis-Holm Chocolate funguje na ideji vytvářet nejlepší čokoládu na světě - jak v chuti, tak také nejlepší pro celý svět svou udržitelností a přístupem ve všech krocích produkce.

Mikkel Friis-Holm - zakladatel značky Friis-Holm Chocolade v Dánsku, patří jednoznačně mezi špičku čokoládových alchymistů světa. Byl šéfkuchařem a studoval DNA kakaa v Nikaragui ve Střední Americe. Díky svým znalostem si při výrobě Friis-Holm tabulek čaruje s dobou fermentace a výsledkem je, že téměř každá z jeho čokolád získala prestižní ocenění Chocolate Awards ve světové nebo evropské kategorii. Když jednou ochutnáte, nebudete chtít nikdy přestat a pochopíte cennost této top světové značky.