Vznik Chokolásky

Za vytvořením webové stránky chokolaska.cz stojí mladá a úžasná Tetiana RAW. Její příběh nemůže být opomenut, a proto jsme rádi za její otevřenost a upřímnost.  

Když se s Tetianou setkáte, bude na Vás zářit štěstím a pozitivitou. Je to maminka tří krásných dětí. Její příběh začíná půl roku trvající beznadějnou situací, v které se potýkala tváří tvář depresím a jen těžko nacházela sama sebe. V roce 2020 potřetí otěhotněla a zároveň se potýkala s nemocí, která byla spojena se srdečním selháním. Nezůstala bez následku a jak sama tvrdí, život se jí tím převrátil naruby. Opouštěly ji poslední kapky naděje a víry. Zbývala ji LÁSKA, která v ní vždy žila a zářila, ale cítila, že i ta ji opouští. 

................................

TETIANA:

,, Bylo to hodně těžké období, zejména psychicky. Po půl roce výkyvů a depresí jsem došla až do nepředstavitelného bodu, kdy jsem chtěla ukončit svůj život. Moje psychické zdraví upadlo na hluboké dno nekonečného oceánu. Tomuto extrémnímu a nepochopitelnému stavu nepomohlo ani mé nenarozené třetí dítě. "

................................

Ale byla to LÁSKA, která ji ukázala svou sílu v těžkém období. 

................................

TETIANA:

,, Děkuji navždy Bohu, že mi dal v poslední moment znamení, abych nepřestala milovat, zůstala ještě naživu a já se z toho šílenství vzpamatovala.Najednou jsem viděla tolik smyslu v tomto životě, tolik významu a hodnot."

................................

V toto období přišel její muž domů s tabulkami čokolády. Po prvním ochutnání její emoce štěstí a radosti byly takřka nepopsatelné. 

................................

TETIANA: 

,, Byla to znovu LÁSKA, tentokrát z prvního doteku této čokolády v mých ústech..  Tato láska v okamžiku vytvořila neskutečnou vlnu energie, která mne propojila jakoby s celým vesmírem.. V ten moment jsem také dostala nápad podělit se o tyto úžasné čokolády i se všemi ostatními, abych skrze ně mohla LÁSKU dál sdílet a rozdělit se o ni. 

Čokoláska je neskutečný obrovský vesmír, který mi vrátil energii k životu, milování a sdílení.´´

 S láskou Vaše milující Tetiana.