47% Mléčná čokoláda s Arašídovým máslem - Naive 57g

Prémiová 47% mléčná čokoláda s arašídovym máslem - Naive.

169 Kč 146,96 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 88
47% Mléčná čokoláda s Arašídovým máslem - Naive 57g

Detailní popis produktu

 

 

Tuhle čokoládu s arašídovým máslem vyrobil sám ďábel. Čokoláda je smíchána s ďáblovým rohem a je tak lákavá, že recept byl zařazen na seznam největších hříchů na světě. Téměř čtyři dny je arašídové máslo stloukáno a šleháno pannami a pátý den se Lucifer připojuje k procesu výroby čokolády. Božské slzy panenských dívek se mísí s plameny pekla a z tohoto aktu "defloweringu" se rodí čokoládová tabulka s arašídovým máslem. Tak zatraceně dobrá..

 HMOTNOST: 57g

ZEMĚ PŮVODU: Litva
SLOŽENÍ: kakaové máslo*, cukr*, kakao*, sušené mléko pastvené (grass fed), arašídy*, mořská sůl. 

Může obsahovat stopy slunečnic.

 Obsah kakaové sušiny 47 %.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

Energetická hodnota
2243 kJ/727,5 kcal
Tuky 41,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 22,8 g
Sacharidy 34 g 
z toho cukry 28,5 g
Bílkoviny 7,5 g
Sůl 285mg

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Často se mě ptají, proč jsem se rozhodl vyrábět čokoládu." Před odpovědí vždy váhám. Měl bych raději vyprávět dlouhý a poutavý příběh o svém divokém nápadu, nebo bych měl jednoduše říct, že jsem uviděl díru v trhu? Pravdou je, že ani jedna z těchto odpovědí není zcela správná. Čokoláda je jako můj vlastní život - hořká i sladká. Byla vždy můj neustálý společník, který mě viděl růst z bezstarostného dítěte ve zcela donkichotského dospělého. Čokoláda je stejně bujná jako můj nejživější sen a pokorná jako moje jednoduchá realita. 

Ochutnávkou čokolády Naive dáváte smysl mému celoživotnímu projektu - a za to Vám chci osobně poděkovat. “ 

Domantas Užpalis

Domantas Uzpalis Chocolate naive | Pure products, Artisan chocolate, Naive

O Domantasově Naïve

V malém městečku na východní straně Litvy vyrábí Chocolate Naive své unikátní čokolády ,,od bobů po tabulku". Každé brzké ráno čokoládový mistr pečlivě praží čerstvé kakaové boby, jejichž lahodná vůně jemně probouzí obyvatele města. Stejně jako před sto lety se v Naive kakaové boby pomalu konšují, aby se uvolnila jejich mimořádná paleta chutí s tóny ovoce, ořechů a květin. Tyto ručně vyrobené tyčinky jsou uloženy na později, aby vyzrály a pak se vytvářejí různorodé řady příchutí s přírodními superpotravinami a kořením. V Chocolate Naive, jednom z pouhých 200 výrobců tohoto typu na celém světě, začíná celý výrobní cyklus již sušeným kakaovým bobem... 

Špičkové kakaové boby jsou pečlivě vybírány z výjimečných farem. Poté jsou transportovány starými námořními cestami do Evropy a nakonec do Litvy, domova Chocolate Naive. Pro Naive jsou nejdůležitější dva klíčové principy: Zaprvé - pracují pouze s těmi nejlepšími ingrediencemi na světě. Zadruhé - snaží se stát řemeslníky světové úrovně v práci s těmito ingrediencemi. Toť vše. Naive vyrábí čokoládu způsoby, které maximálně pomáhají odhalit charakter konkrétního kakaového bobu. Čokoláda se konečně zrodí až po pečlivé analýze chuti, barvy, vůně a struktury. Již nějakou dobu Naive výrobky staví Litvu na mapu delikates jako vycházející hvězdu světové gurmánské čokolády. Zažijte si sami na sobě kus našeho tajemství.