Sezónní limitovaná dvoj-tabulka (darkmilk + white) Naive 75g

Speciální dvoj-tabulka Naive, větší 57% darkmilk S CHLEBEM, RAW MEDEM A TYMIÁNEM (55g) a menší 42% BÍLÁ ČOKOLÁDA S RAKYTNÍKEM A KALINOU OBECNOU (20g).

269 Kč 233,91 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 1968
Sezónní limitovaná dvoj-tabulka (darkmilk + white) Naive 75g
sezoni naive
Novinka Extra

Detailní popis produktu

Tato unikátní limitovaná edice obsahuje jednu větší 57% darkmilk čokoládu S CHLEBEM, RAW MEDEM A TYMIÁNEM (55g) a jednu menší 42% bílou čokoládu S RAKYTNÍKEM A KALINOU OBECNOU (20g).

 "Podzim je tak osvěžující a bohatý. Hojnost ovoce, květin a zeleniny podněcuje naši kreativitu i v Naive! Toto je naše vůbec první vydání sezónní čokolády a je to hned dvojitá čokoláda v super-krabičce. Chuť č. 1 je tvořena kváskovým žitným chlebem sušeným, surovým medem a trochou tymiánu, zatímco druhá je výrazem dvou lesních plodů litevského lesa - spojení rakytníku řešetlákového a kaliny obecní. Zakousněte se a prozkoumejte naše kulinářské dědictví!"

Tato unikátní darkmilk 57% čokoláda bez rafinovaného bíleho cukru, emulgátoru a jakýchkoli jiných zbytečných aditiv je stejně jako všechny kvalitní čokolády velmi bohatá na energii stabilních kakaových tuků (v tomto případě i cukrů z třtinové šťávy), specifickou vlákninu, bílkoviny, minerály, antioxidanty a teobromin. Navíc díky mléčnému podílu obsahuje vápník a mnoho dalších živin - dle nutričního složení a množství tuku/sacharidů/bílkovin, které je díky původu bobů a zpracování specifické a unikátní pro každou značku a druh čokolády je možné vyčíst i očekávat zajímavé rozdíly. 

HMOTNOST: 75g (55+20)
VYROBENO: Litva

SLOŽENÍ: 1). - speciální kakao *, třtinový cukr *, čisté kakaové máslo *, sušené mléko, chléb (žito, pšenice, slad, sůl) (10%), surový raw med *, tymián *. Obsah kakaa min. 57%

*divoké nebo zcela přirozené zemědělství! Může obsahovat stopy arašídů a oříšků.

2). - čisté kakaové máslo *, třtinový cukr *, sušené mléko, plody rakytníku *, bobule kaliny obecné *. Obsah kakaa min. 42%

*divoké nebo zcela přirozené zemědělství! Může obsahovat stopy arašídů a oříšků.

Obsahuje mléko a lepek.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

č. 1:

Energetická hodnota
2266 kJ/543 kcal
Tuky 42,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny 23,7 g
Sacharidy 34 g 
z toho cukry 27,5 g
Bílkoviny 6,5 g
Sůl 285mg

č. 2: 

Energetická hodnota
2396 kJ/572 kcal
Tuky 
38 g
z toho nasycené mastné kyseliny 23,1 g
Sacharidy 
44 g 
z toho cukry 27 g
Bílkoviny 
5,9 g
Sůl 
43,7mg

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Často se mě ptají, proč jsem se rozhodl vyrábět čokoládu." Před odpovědí vždy váhám. Měl bych raději vyprávět dlouhý a poutavý příběh o svém divokém nápadu, nebo bych měl jednoduše říct, že jsem uviděl díru v trhu? Pravdou je, že ani jedna z těchto odpovědí není zcela správná. Čokoláda je jako můj vlastní život - hořká i sladká. Byla vždy můj neustálý společník, který mě viděl růst z bezstarostného dítěte ve zcela donkichotského dospělého. Čokoláda je stejně bujná jako můj nejživější sen a pokorná jako moje jednoduchá realita. 

Ochutnávkou čokolády Naive dáváte smysl mému celoživotnímu projektu - a za to Vám chci osobně poděkovat. “ 

Domantas Užpalis

Domantas Uzpalis Chocolate naive | Pure products, Artisan chocolate, Naive

O Domantasově Naïve

V malém městečku na východní straně Litvy vyrábí Chocolate Naive své unikátní čokolády ,,od bobů po tabulku". Každé brzké ráno čokoládový mistr pečlivě praží čerstvé kakaové boby, jejichž lahodná vůně jemně probouzí obyvatele města. Stejně jako před sto lety se v Naive kakaové boby pomalu konšují, aby se uvolnila jejich mimořádná paleta chutí s tóny ovoce, ořechů a květin. Tyto ručně vyrobené tyčinky jsou uloženy na později, aby vyzrály a pak se vytvářejí různorodé řady příchutí s přírodními superpotravinami a kořením. V Chocolate Naive, jednom z pouhých 200 výrobců tohoto typu na celém světě, začíná celý výrobní cyklus již sušeným kakaovým bobem... 

Špičkové kakaové boby jsou pečlivě vybírány z výjimečných farem. Poté jsou transportovány starými námořními cestami do Evropy a nakonec do Litvy, domova Chocolate Naive. Pro Naive jsou nejdůležitější dva klíčové principy: Zaprvé - pracují pouze s těmi nejlepšími ingrediencemi na světě. Zadruhé - snaží se stát řemeslníky světové úrovně v práci s těmito ingrediencemi. Toť vše. Naive vyrábí čokoládu způsoby, které maximálně pomáhají odhalit charakter konkrétního kakaového bobu. Čokoláda se konečně zrodí až po pečlivé analýze chuti, barvy, vůně a struktury. Již nějakou dobu Naive výrobky staví Litvu na mapu delikates jako vycházející hvězdu světové gurmánské čokolády. Zažijte si sami na sobě kus našeho tajemství.