65% BBQ Spice (kořeněná) stone ground - Naive 57g

Prémiová kořeněná tmavá čokoláda - Naive.

169 Kč 146,96 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 84
65% BBQ Spice (kořeněná) stone ground - Naive 57g

Detailní popis produktu

 

Pokud chcete vyzkoušet čokoládu, která není nudná - jste na správném místě! Kořeněná delikatesa zpracovaná kameny od Domantase z Naive s černým česnekem, chipotle papričkami a pepřem. Pikantní, uzená, mírně masitá (ale naprosto veganská :) tato kořeněná čokoláda je plná překvapení.

Tato 65% čokoláda bez rafinovaného bíleho cukru, emulgátoru a jakýchkoli jiných zbytečných aditiv je stejně jako všechny kvalitní čokolády velmi bohatá na energii stabilních kakaových tuků (v tomto případě i cukrů z třtinové šťávy), specifickou vlákninu, bílkoviny, minerály, antioxidanty a teobromin. Dle nutričního složení a množství tuku/sacharidů/bílkovin, které je díky původu bobů a zpracování specifické a unikátní pro každou značku a druh čokolády je možné vyčíst i očekávat zajímavé rozdíly. 

65% tmavá čokoláda BBQ SPICE od Naive je oslazená surovým třtinovým cukrem v celkovém množství 19,3g cukrů na celou tabulku (ekvivalent množství přírodního cukru v jednom jablku).

 HMOTNOST: 57 g

ZEMĚ PŮVODU: Litva
SLOŽENÍ: speciální kakao *, třtinový cukr *, kakaové máslo *, černý česnek (3%), chipotle papričky (2%), kvasnicový extrakt, černý pepř (1%), vanilka (1%), mořská sůl. Může obsahovat stopy mléka, pšenice, ořechů a arašídů. Kakao min. 65%. * divoká nebo zcela přírodní produkce!

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

Energetická hodnota
2313 kJ / 551 kcal
Tuky 33,25 g
z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 51 g 
z toho cukry 34 g
Bílkoviny 7,5 g
Sůl 285mg

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Často se mě ptají, proč jsem se rozhodl vyrábět čokoládu." Před odpovědí vždy váhám. Měl bych raději vyprávět dlouhý a poutavý příběh o svém divokém nápadu, nebo bych měl jednoduše říct, že jsem uviděl díru v trhu? Pravdou je, že ani jedna z těchto odpovědí není zcela správná. Čokoláda je jako můj vlastní život - hořká i sladká. Byla vždy můj neustálý společník, který mě viděl růst z bezstarostného dítěte ve zcela donkichotského dospělého. Čokoláda je stejně bujná jako můj nejživější sen a pokorná jako moje jednoduchá realita. 

Ochutnávkou čokolády Naive dáváte smysl mému celoživotnímu projektu - a za to Vám chci osobně poděkovat. “ 

Domantas Užpalis

Domantas Uzpalis Chocolate naive | Pure products, Artisan chocolate, Naive

O Domantasově Naïve

V malém městečku na východní straně Litvy vyrábí Chocolate Naive své unikátní čokolády ,,od bobů po tabulku". Každé brzké ráno čokoládový mistr pečlivě praží čerstvé kakaové boby, jejichž lahodná vůně jemně probouzí obyvatele města. Stejně jako před sto lety se v Naive kakaové boby pomalu konšují, aby se uvolnila jejich mimořádná paleta chutí s tóny ovoce, ořechů a květin. Tyto ručně vyrobené tyčinky jsou uloženy na později, aby vyzrály a pak se vytvářejí různorodé řady příchutí s přírodními superpotravinami a kořením. V Chocolate Naive, jednom z pouhých 200 výrobců tohoto typu na celém světě, začíná celý výrobní cyklus již sušeným kakaovým bobem... 

Špičkové kakaové boby jsou pečlivě vybírány z výjimečných farem. Poté jsou transportovány starými námořními cestami do Evropy a nakonec do Litvy, domova Chocolate Naive. Pro Naive jsou nejdůležitější dva klíčové principy: Zaprvé - pracují pouze s těmi nejlepšími ingrediencemi na světě. Zadruhé - snaží se stát řemeslníky světové úrovně v práci s těmito ingrediencemi. Toť vše. Naive vyrábí čokoládu způsoby, které maximálně pomáhají odhalit charakter konkrétního kakaového bobu. Čokoláda se konečně zrodí až po pečlivé analýze chuti, barvy, vůně a struktury. Již nějakou dobu Naive výrobky staví Litvu na mapu delikates jako vycházející hvězdu světové gurmánské čokolády. Zažijte si sami na sobě kus našeho tajemství.