Kacau

Kacau ♢ Ecuador Schokoladen aus »Arriba-Kakao« feine-schokolade.com

Kacau začal jako společnost, která chtěla změnit svět čokolády. Je to podnik vytvořený dvěma přáteli, jeden z Ekvádoru a druhý z Peru. Myšlenkou vytvoření Kacau bylo vytvořit osobitý zážitek na každé čokoládové tyči a využít nejlepších kakaových bobů na světě vyrobených v Ekvádoru.

 Spolupracovali jsme s umělcem na vývoji návrhů na každém baru. Mít v týmu šéfkuchaře nám dalo příležitost hrát si s endemickými příchutěmi z regionu. Vytvořili jsme 11 originálních čokoládových tyčinek. Každý bar má svou vlastní identitu a chuť. Pečlivě jsme vybrali kakaové boby z organického jemného ochuceného kakaa Arriba pěstované v různých udržitelných farmách Ekvádoru.

Naše tyčinky jsou vyrobeny z tmavé čokolády v různých procentech, což spotřebiteli umožňuje setkat se s velkolepou směsí mezi nejlepším kakaem na světě a konkrétními příchutěmi, která zlepší jejich zážitek z chuťových pohárků a přivede je na zcela novou úroveň. Kacau přináší čistou čokoládu 100% zaručenou kvalitu, se všemi zdravotními přínosy a bohatou chutí ekvádorského kakaa a naší vybranou směsí koření, ovoce a vůní.

Kacau banana front
189 Kč
Momentálně nedostupné

Banánová čokoláda s makadámiovými oříšky a aromatickou skořicí.  

Kód: 80
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem